Tauro apygardos Geležinio Vilko rinktinės štabo pareigūnų ir kuopų vadų 1949-08-08 posėdžio protokolas Nr. 1. Nuorašas
Nuorašas darytas ne anksčiau kaip 1949-08-08
Veiklos dokumentai
Posėdyje pasiūlyta Geležinio Vilko rinktinės vadu paskirti Joną Valentą-Čempijoną.
Saugotojas
Lietuvos ypatingasis archyvas