Vytauto apygardos Liūto rinktinės Žėručio rajono vado Henriko Ruškulio-Liūto laiškas [apygardos laikinajam vadui Broniui Kalyčiui]-Siaubui, kuriame sveikinama su Naujaisiais metais, pranešama apie gautą siuntą bei [rinktinės vado Teodoro Kviklio]-Klajūno apsilankymą ir kt.