Vytauto apygardos laikinojo vado Broniaus Kalyčio-Siaubo laiškas Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio (LLKS) Tarybos prezidiumo nariui ir ginkluotųjų pajėgų štabo viršininkui Jonui Kimštui-Žalgiriui apie partizanų netektis 1949 m., Rytų Lietuvos srities vadovybės atkūrimą ir kt.