Paskelbtas Tauro apygardos vado įsakymas Nr. 32 dėl apygardos kapeliono Justino Lelešiaus-Grafo, laikinai einančio Birutės rinktinės vado pareigas Jono Bulotos-Anbo žūties 1947-09-24, partizanų skyrimo į pareigas ir atleidimo iš jų, informacijos apie partizanų dalyvavimą kautynėse, pasižymėjimą ir sužeidimus skelbimą apygardos ir rinktinių vadų įsakymuose. Jonas Aleščikas-Rymantas nuo 1947-09-24 paskirtas Birtutės rinktinės vadu.